Uluslararası Doğu Batı Kampı 5. Yılında!

Ekleyen | Yayın tarihi:2014-04-25 17:03:17

Doğu neresi? Batı neresi?

Gençtur tarafından düzenlenen ve Yaşayarak Öğrenme Merkezi olarak desteklediğimiz Doğu Batı kampının başvuruları başlıyor!

Türkiye’nin en batısından en doğusuna ve bir adım daha ilerisi dünyanın en batısından en doğusuna kurulacak gönül köprüsünde yer alarak kültürlerarası bir öğrenme deneyimi yaşamak ister misin?

BAŞVURU İÇİN:

Online formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Kamp Hakkında detaylı bilgi için ise;

2007’den beri her yıl kendi yerellerinde toplumsal değişime ve dönüşüme ortak olan genç gönüllüler yine İzmir’de buluşuyor. Doğu Batı Kampı’nda hem kendi gönüllü aktivitelerini paylaşma hem de yurtiçi ve yurtdışındaki farklı kültürlerden gelen gençlerle ağ kurma fırsatı buluyorlar. Bu kamptan ilham alan gençler önce kendilerinden başlayarak kendi yerellerinde değişimin ateşini başlatan birer kıvılcım oluyorlar.

Uluslararası Doğu Batı Kampı 10 ve 11. Dönemleri ile 27 Temmuz-5 Ağustos ve 7 Ağustos-14 Ağustos arası olmak üzere İzmir Yenişakran’da Afacan Gençlik Merkezi’nde gerçekleşecek.,

Kamp için gönüllü seçim kriterleri;

  • Kendi yerelinde gönüllü çalışmalara katılmış olmak
  • Yurtiçi veya yurtdışı fazla seyahat imkanı olmamak
  • Katılımcıların yabancı dil bilgisi İSTENMEMEKTEDİR.

Katılmak isteyen 18-30 yaş arasındaki gençlerin tek yapması gereken aşağıdaki formu doldurmasıdır.

Daha sonrasında ön değerlendirmeyi geçen adaylar ile görüşmeler yapılarak kampımızın 10. ve 11. Dönem katılımcıları seçilecektir.  Katılım ücreti yoktur. Sadece, Kampa gidiş geliş ücreti katılımcılara aittir.

Doğu-Batı Kampı GENÇTUR tarafından desteklenmektedir.