Emirgan’da Keyifli Cumartesi: Yıl Sonu Pikniği!

Ekleyen | Yayın tarihi:2014-04-24 17:21:48

Çalışmalarla ve bol koşuşturmaca ile geçen dönemin ardından, YAŞÖM Ekibi geçen cumartesi (9 Haziran)  Emirgan’daydı. Eğlenceli bir yıl sonu etkinliği yapabilmek ve kendimizi anlatabilmek adına misafirlerimiz için de açık bir etkinlikti.

Bu piknikle beraber, pek çok yeni arkadaşla tanışma fırsatını elde ettik. YAŞÖM’de ne tür çalışmalar yapıldığı ve onların nasıl katkı sağlayabilecekleri konusunda fikir alışverişinde bulunduk. Hemen herkesin farklı deneyimleri vardı ve bu konularda konuşulması faydalı oldu.

Katılımcılarımızın desteğiyle hazırlanan yemek masamız, sohbet için uygundu. Bazı arkadaşlarımız ilk yemek deneyimleri için bu etkinliğimizi seçmişti, bunda da gayet başarılı oldular. Yemek arasında yapılan YAŞÖM’ün Enleri Ödülleri ile aktif ekibimiz yetenek ve ilgilerine göre ödüllendirildi. Günün en anlamlı sahneleri bu ödüller sırasında yaşandı, belki de.

Yemek sonrasında dinamizmimizi korumak için hareket etmemiz gerekti ve bunun için oyunlarımız hazırdı. Voleybol (Serbest ve Karşılıklı Çift Takım) ve Frizbi ile eğlenceyi gün sonuna kadar sürdürdük.

Yeni arkadaşlarla tanışmak, onlarla bu güzel günü paylaşmak bizim için önemliydi. Umuyoruz ki onlar da en az bizim kadar memnun olmuşlardır. Ne dersiniz? Belki de, fotoğraflarda gördüğümüz bu gülümseyen yüzler hislerimizi yeterince destekliyordur.

Diğer HABERLER

Yaklaşan Etkinlikler