YAŞÖM Yeni Dönemde Yeni Yerinde!!

Ekleyen | Yayın tarihi:2014-04-28 15:41:50

Yaşayarak Öğrenme Merkezi olarak 1 Haziran itibari ile Aznavur Pasajı’ndaki yerimizden ayrılmıştık.. Bu yıl 3.yılımıza başlarken siz değerli takipçilerimize YAŞÖM’ün yeni yeri ile ilgili önemli haberlerimiz var.

Öncelikle Ocak 2011’den Haziran2013’e kadar aktivitelerimize, kamplarımıza, atölyelerimize, konuşma kulüplerimize ve projelerimize katılan, bizimle bildiklerini paylaşan, gençlerin birbirinden öğrendiği bu güzel aileyi var eden ve YAŞÖM’e destek olan herkese en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz. YAŞÖM’ün bu noktaya gelmesinde hepinizin payı çok büyük.

2013-2014 yılında da güzel bir yeni yılı beraber geçirebilmek için yazdan beri YAŞÖM gönüllüleri olarak yeni yer arayışı içindeydik ve mutlu sona ulaştık!YAŞÖM’ün yeni yeri yine Taksim’de olacak. Detaylı adres bilgilerimiz aşağıda yer almaktadır.

Sizlerle paylaşmak istediğimizikinci önemli haberimiz ise bu yıl YAŞÖM, lojistik giderlerini paylaşmak amacı ile TOKA (Toplumda Kadına Destek) Derneği ile ortak ofis kullanacaktır.

Siz değerli takipçilerimizi, 26 Ekim Cumartesi günü başlayacak konuşma kulüpleri ve sonrasında düzenleyeceğimiz onlarca etkinlikte yine aramızda görmek istiyoruz. Siz yoksanız, YAŞÖM bir kişi eksik demektir.

Yeni YAŞÖM adresi:

Meşrutiyet caddesi, General Yazgan sokak, Arzu Han., No:15, Kat 2, Beyoğlu/İstanbul

Ayrıntılı tarif ise:  “Tünel” de dediğimiz Galata-Beyoğlu Finikülerinden çıktığınızda,hemen karşıda yer alan Tünel Geçidi isimli yerden geçip General Yazgan sokağına çıkıyorsunuz. Sol taraftan aşağıya doğru inerken yolun sonunda, sol tarafta kalan bina.

YAŞÖM, Ekim 2013